O mnie

Poznaj moją historię, czym się zajmuję i jaki mam cel.

Moja misja

Cześć! Nazywam się Kacper Buczma. Pomagam zapracowanym przedsiębiorcom zwiększyć wydajność w pracy i poprawić samopoczucie, dzięki optymalizacji stylu życia, czyli snu, diety, aktywności fizycznej, oraz suplementacji. 

Staram się uświadamiać, że to co wkładasz na swój talerz, jak śpisz, jaki tryb życia prowadzisz, oraz co suplementujesz, ma dużo większe przełożenie na Twoje życie, niż same cyferki na wadze 

Jestem pasjonatem Dietetyki z mocnym nastawianiem na funkcjonowanie całego organizmu, w tym także mózgu. Dzielę się tymi metodami m.in. na blogu, do którego Cię serdecznie zapraszam lub w bezpłatnych E-bookach, do których również masz dostęp w zakładce „sklep”.

Współpracuję głównie z klientami żywieniowo-suplementacyjnie. Jednocześnie stawiam na długotrwałe efekty i wyrabianie zdrowych nawyków, bo zakładam, że nie chcesz do końca życia jeść czegoś z kartki, tego co ktoś Ci w niej zapisał. Moim głównym celem w pracy z klientem jest:

  • zmniejszenie jego uczucia zmęczenia
  • wyrobienia schematu żywieniowego, dzięki któremu uniknie np. senności po posiłku
  • polepszenie jego jakości snu, tak, żeby wstawało mu się i funkcjonowało w ciągu dnia lepiej
  • optymalizacja czynników nastawionych na większe skupienie oraz produktywnośi

To wszystko ma się przekładać na jego, a może i Twoje funkcjonowanie w biznesie. Odchudzanie to skutek uboczny naszej pracy, oczywiście jeśli to ma być celem. Pora wyjść poza ramy jedynie „dieta = odchudzanie”

Czym się charakteryzuję?

Scroll to Top