Najczęstsze pytania

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

Faq

Czy ta współpraca jest na pewno dla mnie?

Współpracuję głównie z przedsiębiorcami, oraz prawnikami. Efekty ich pracy, pod moim okiem możesz zobaczyć w sekcji "Opinie". Jeśli nie jesteś pewna, czy będę w stanie Ci pomóc, to zawsze możemy umówić się na bezpłatną, niezobowiązującą kawę online, podczas której o tym porozmawiamy. W razie wybrania tej opcji, także wypełnij formularz w zakładce "Oferta"

Co oznacza "stały kontakt"?

To narzędzie, które oferuję podczas współpracy. Dzięki temu możesz do mnie napisać, gdy z czymś masz problem / coś jest niejasne / potrzebujesz pilnej pomocy, bo coś się wydarzyło, i nie wiesz, jak sobie poradzić — np. Zarwałaś noc na rzecz tworzenia projektu, a dziś masz ważne spotkanie, na które musisz być w pełni gotowa – daje Cię wtedy porady, co zrobić, żeby zniwelować negatywne skutki braku snu.

W jakiej formie dostanę jadłospis?

Podczas konsultacji dopytuję Cię o Twoje preferencje smakowe i ewentualne nietolerancje pokarmowe. Tworzę na ich podstawie 5-dniowy jadłospis, który edytuje raz na 2 tygodnie, wymieniając Ci posiłki, aby Ci się nie znudziły. Pozostałe 9 z 14 dni uczysz się komponować posiłki, tak, aby efekty współpracy były długotrwałe i żebyś nie musiała jeść tylko z “kartki”. W trakcie współpracy oczywiście uczęCię tego. Jadłospis masz rozpisany w profesjonalnym programie dietetycznym, dostając jednocześnie dostęp do aplikacji, w której masz m.in. listę zakupów.

Czy dieta jest skomplikowana?

Pracuję głównie z osobami zapracowanymi, które nie mają czasu stać w kuchni. Analogicznie tworzę diety szybkie do zrobienia, ale Twoje zasoby czasowe/umiejętności kulinarne analizujemy podczas współpracy i dostosowuje narzędzia do Ciebie. Stawiam także na uniwersalność, dzięki czemu, większość posiłków możesz zabrać ze sobą. Jeśli chcesz poznać przykładowy 1-dniowy jadłospis, to zajrzyj do tego artykułu!

Czy suplementacja jest tu niezbędna?

Nie, ale przy takim trybie życia jest cholernie przydatna. Oprócz samym podstaw zdrowotnych, takich jak Kreatyna, Omega 3, Witamina D3, które już mogą przełożyć się na Twoją energię na co dzień i mniejsze zmęczenie pomagam dobrać odpowiednie narzędzia.

Czy musze pracować z jadłospisem?

Nie musisz, chociaż uważam to za przydatne narzędzie na “awaryjne” dni, kiedy nie masz czasu myśleć nad tym co ugotować. Wraz z rozpoczęciem współpracy dostajesz plik, w którym uczę Cię komponować posiłki, żebyś wiedziała, czym się kierować i na co stawiać w przypadku np. wyjścia ze znajomymi / zakupów “na szybko”, chociażby w Żabce.

Nie ma twojego pytania? Potrzebujesz pomocy?

Zadaj je tutaj

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz pytanie czy chcesz się ze mną skontaktować w innej sprawie wypełnij formularz obok, a ja odezwę się do Ciebie.

Scroll to Top